Keşfedilmemiş Çocuklar
Tel:+90 212 873 04 05
info@kesfedilmemiscocuklar.com
  • Toplam Ziyaretçi : Sayaç
Keşfedilmemiş Çocuklar

KEŞFEDİLMEMİŞ ÇOCUKLAR BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİDİR.

Çocuklara verilen eğitim onların gelişimlerini en fazla ölçüde sağlayacak düzeyde olmalıdır.Her çocuğun etkinliklere katılma kendini keşfetme hakkı vardır.Çocukların yetişmesinde ve gelişiminden sorumlu olan büyükler,bu sorumlulukları en iyi biçimde yerine getirmelidir.Bu mantıkla ilerlediğimiz yolda her türlü sosyal medya, basınyayın kuruluşundan destek alarak büyümeye devam ediyoruz.

Keşfedilmemiş Çocuklar.

Hayallerini gerçekleştirelim...
Amacımız

KENDİNİ KEŞFET , YETENEKLERİNİ SEN BELİRLE


 

Kendini keşfet,yeteneklerini sen belirle hayallerin gerçek olsun...Yeteneksiz çocuk yoktur yetenekleri keşfedilmemiş çocuck vardır.Kendini keşfet , yeteneklerini sen belirle.

Keşfedilmemiş Çocuklar

Çocuklarınızın özel yetenekli olduklarını nasıl anlarsınız?

Her çocuğun kendine özgü yetenekli olduğu alanlar vardır.Çocuklar çok erken yaşlardan itibaren bu alanları,alışkanlıklı,ilgileri,tercihleriyle belli ederler.Kimisinin çizim yeteneği,kimisinin görsel hafızası,kimisinin spora yatkınlığı bu konularda potansiyellerinin olduğunu gösterecek şekildeilgi çekicidir.

Anne babalar,çocuklarının bu potansiyellerini ne kadar erken fark ederlerseçocuklar onları geliştirebilmek için o kadar çok imkana sahip olacaktır.