Keşfedilmemiş Çocuklar
Tel:+90 212 873 04 05
info@kesfedilmemiscocuklar.com
  • Toplam Ziyaretçi : Sayaç
İstanbul’da Çocuklarınızla Eğlenceli Vakit Geçirebileceğiniz 8 Mekan

İstanbul’da Çocuklarınızla Eğlenceli Vakit Geçirebileceğiniz 8 Mekan

13-08-2018   Keşfedilmemiş Çocuklar

İsfanbul (Vialand)

İsfanbul (Vialand), çocuklar için eğlenceli ve eğitici pek çok aktiviteye ev sahipliği yapıyor.. Tema Park’tan Canlı Müze’ye, 4D sinemadan bowling’e kadar çok sayıda farklı alternatif bulunan mekan çocuğunuzla bir gün geçirmek için ideal. 

Minopolis

Minopolis Çocuk Şehri’nde, 4-14 arası çocuklar kariyer merkezinin yönlendirmesiyle yetişkinlerin mesleklerinden birini uygulayabiliyor. Burada çocuğunuz bir günlüğüne polis, öğretmen, gazeteci, sunucu… olabilir ve eğlenerek mesleki deneyim sahibi olabilir.

Uçurtma Müzesi

Yıl boyunca 09.00 – 17.00 saatleri arasında açık olan Uçurtma Müzesi’nde çocuklar kendi uçurtmalarını uçurtma atölyesine katılarak yapabiliyorlar. Girişiler ücretsiz.

Forestanbul

Türkiye'nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı Forestanbul’da 12 adet oyun parkuru çocukları bekliyor. Mekanda grup oyunları için özel alanlar ve restoran bölümü de var. 

Snowpark

Çocuklar karı çok sever! İşte onlara yaz-kış karda oynama imkanı sağlayan eğlenceli bir mekan. Snowpark'ta çocuğunuz kayak yapabilir, kar topu oynayabilir, kar üzerinde basketbol oynayabilir.

Oyuncak Müzesi

Şair Sunay Akın tarafından kurulan müzede 1700’lü yıllardan bugüne kadar oyuncak tarihinin en iyi örnekleri sergileniyor. Buradaki oyuncaklar farklı ülkelerin koleksiyonerlerinden, antikacılarından ve açık arttırmalarından alınıyor.

Atölye Modern

İstanbul Modern bünyesinde bulunan mekanda çocuklara özel haftasonu eğitim programları, yaz programları ve atölye çalışmaları gerçekleştiriliyor. 6 ay - 4 yaş arası çocuklar için ücretsiz bebek arabası da temin eden Atölye Modern’de resim yapmak isteyenlere vestiyerden resim taburesi de temin ediliyor.

Jurassic Land

Dinozorları seven çocuklar günün nasıl geçtiğini anlamayacak! Üstelik sadece çocuklar değil. Dünyanın en iyi dinozor müzeleri arasına girmeye hak kazanan Jurassic Land, sinema salonları ve eğlenirken öğrenme imkanı sunan laboratuarıyla en az çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor. 

Kaynak:Garanti Emeklilik